Fantazje erotyczne – czyli co podnieca Polaków

Fantazje zmysłowe to obecnie normalne zjawisko, jakie dotyczy wszystkich spośród nas. Zarówno faceci jak a kochanki miewają czasem perwersyjne pożądania czy bardziej osłabione, lecz nie zwykle przybywa do ich osiągnięcia. Przewaga partnera pozostaje w sferze wyobrażeń. O czym szczególnie fantazjują dziewczyny, a o czym chłopcy?

Seks w miejscu publicznym

To fantazja, jaka pojawia się u kobiet oraz mężczyzn – więc jest to bardzo emocjonujące przeżycie, jakie może dać sporej porcji adrenaliny. Nadzieja na to, że ktokolwiek usłyszy wasze harce dodaje pikanterii.

Sex lub pieszczoty ze swoją przyjaciółką

Następne zainteresowanie, jakie dotyczy obu płci. Panie także miewają pragnienia, w których pojawia się druga kobieta. Czy to coś złego? W żadnym przypadku! Bowiem kto doskonale rozumie potrzebę kobiety od niej samej? Założę się, iż dziewczyny jednak uważają, iż jest to złe, i nie to pragnienie nie może się urzeczywistnić 😉 To, że zastanawiamy się jak by to było z naszą “przyjaciółką” nie świadczy o niczym złym.

Dominacja & BDSM

Jedno spośród najczęstszych fantazji. Skoro on wymaga dominacji, a ona potrzebuje pozostać ujarzmiona i doznać mnóstwo rozkoszy. Czytając opowiadania erotyczne, prace czy oglądając filmy, w jakich wiele jest gadżetów będących do BDSM – nie dysponujesz ochoty wypróbować np. pejcza? Lub kajdanek? Coś takiego z pewnością sprawiłoby, iż w alkowie zrobiłoby się niesłychanie gorąco!

Stosunek oralny

Wskażcie palcem mężczyznę, który nie lubi stosunku oralnego. No właśnie – nie ma takiego, kto nie zabiegałby o oral. To jedna z wielu fantazji, o jakich chłopcy coraz częściej starają się rozmawiać i proponować swoje kobiety do miłości oralnej. Na rynku seksualnym jest wiele lubrykantów smakowych lub prezerwatyw, dzięki którym czułość francuska będzie znakomitą zabawą 😉

Seks przed lustrem

Tak się składa, że stosunek przed lustrem jest mocno pobudzającym przeżyciem. Postrzegając siebie przed lustrem jest bardzo piękniejsze aniżeli karmić jedynie zmysł przed monitorem laptopa na stronach dla dorosłych. Rozmyślają o tym często mężczyźni, chociaż kobiety również zabiegają, lecz nie informują o tym na głos 😉

Pokaż jak się dotykasz

Nic tak nie pobudza panów, jak patrzenie na swoją kochankę kiedy się porusza. To działa na niego pobudzająco oraz prowokuje do czerwoności, a skoro mężczyźni są wzrokowcami – prawdopodobnie nie potrzebuję odpowiadać ile by oddali za taki prywatny spektakl… 😉

Wyobraźnie nie są powodem do obciachu – to normalna rzecz. To odzwierciedlenie wymagań i spraw zmysłowych. Warto o nich mówić, a niekiedy nawet spełniać jednocześnie przenosząc osobiste relacje na szerszy poziom, by nie przeniknęła się nuda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *